a ketaba چهارشنبه 16 اسفند 1396 04:34 ب.ظ نظرات ()
بهترین سایت بیت کوئینی با پرداخت همیشگی 

فقط تو این هر روز کار کنید بیت کوئین خود را بدست میاورید

بعد از وارد شدن به صفحه مربوطه با وارد کردن اطلاعات خواسته شده در قسمت NEW USER  و فشردن کلید SIGN UP  حساب شما ایجاد می شود، توجه داشته باشید اطلاعات خود را صحیح وارد کنید .
اکنون با وارد کردن حساب بیت کوینی خود به عنوان شناسه ورود و پسورد انتخابی خودتان در قسمت  HAVE AN ACCOUNT می توانید وارد حساب خود شوید .
ابتدا بر روی دکمه Claim Your Free BTC Now  کلیک کنید ، دقت کنید که در قسمت Free BTC باشید حال بعد از وارد کردن تست انسان شناسی و زدن دکمه ROLL به بیت کوین های خود در سایت اضافه کنید و منتظر ساعت بعد باشید به همین راحتی .
توجه : جهت برداشت اتوماتیک از سایت اجازه بدهید تیک قسمت Auto-Withdraw فعال باقی بماند ، مینی موم پرداختی سایت مبلغ
0.00030000 بیت کوین است که هر یک شنبه واریز می گردد ، به نظرم توضیحات کافی بوده باز اگر سوالی راجع به این سایت بود در قسمت نظرات مطرح کنید موفق و پیروز باشید .
سوال جواب در مورد این سایت
1- چگونه می توانم برای خود زیر مجموعه جمع کنم؟
از طریق لینک زیر مجموعه گیریتون می تونین این کار رو انجام بدین در قسمت Reffer هست .
2-سلام امشب حدود ساعت 9:30 حساب من کلاً 0.0000000 شد. من بالای 0.00030000 بیتکوین داشتم …. تو حساب بیتکوینیم هم چیزی نیست…. علت میتونه چی باشه؟ آیا انتقال بیتکوین به حساب زمان بر میباشد؟
بله انتقال به حساب بیت کوین زمان بره بعدا مجدد حسابتون رو چک کنید . موفق باشید .
3- در قسمت reffer هیچ لینکی برای زیر مجموعه گیری نداره که؟
قسمت reffer یک لینک به شکل زیره : http://freebitco.in/?r=197621
4-در سایتfree bitcoin هیچ نشانه ی برای زیر مجموعه گیری وجود ندارد حتی لینکی که گفتید به این http://freebitco.in/?r=197621 شکل می باشد درضمن در این پیج هیچ گزینه ی وجود ندارد ، چطور زیر مجموعه بگیرم ؟ البته هفته پیش دریافتی داشتم و کل این کلیکها فقط ۵ cent بود .
سلام:هست یه مقدار با دقت بیشتری نگاه کنید ما هم داریم از همین طریق عضو میگیریم منتها این لینکی که گذاشتم لینک شخصی خودمه من برای نمونه گذاشتم مسلما اعداد لینک شما با لینک من فرق میکنه.میزان درآمد هم بستگی به کارت داره و زیر مجموعه گیریت .
5- سلام خسته نباشد.میخاستم بپرسم چقدر طول میکشه بیت کویین از حالت pending خارج بشه و به حسابم واریز بشه؟
معمولا تا 24 ساعت واریز میشه .
6- میخواستم بدونم چطوری از سایت freebitco.in از حساب خودم بیت کویین انتقال بدم به حساب کیف پول خودم (My Wallet) در سایت /blockchain.info یعنی به کدام گزینه در سایت freebitco.in مراجعه کنم لطفا کامل راهنمایی کنید.
عد از ورود به حسابتون از قسمت سبز رنگ بالا Withdraw Bitcoins می تونین این کار رو انجام بدین بهتره رو اتوماتیک بذارین هر دوشنبه خودش واریز میکنه .