a ketaba جمعه 18 اسفند 1396 06:07 ب.ظ نظرات ()

Bitcofarm 

این سایت هم مثل بیت کو مین اما با تبلیغات 30 ثانیه زیاد (در حدود 300 تاست) که اگه هر روز 300 تا رو بزنین که حدود 2 ساعت وقت می گیره در روز حدود 90000 ساتوشی (1 میلی بی کوئین)  دارین و در مدت 1.5 سال به 1 بیت کوئین دست پیدا خواهین کرد ولی اگر به box آن سر بزنین حتی می تونین در ماه 0.1 بیت کوئین و در 10 ماه تا 12 ماه به 1 بیت کوئین دست یابین

که با حساب الان یعنی بهمن ماه 40 میلیون تومان میشه 

جالبه دوستان درسته 

در این پست در نظر داریم وبسایت Bitcofarm را به شما معرفی کنیم. این وبسایت در صورتی که سرمایه گذاری اولیه داشته باشید به شدت می تواند جذاب باشد. در این وبسایت شما می توانید مبلغی را تحت عنوان ورودی مالی تعریف کنید و ما به ازای آن اقلامی از قبیل انوان مرغ، گاو و گوسفند تهیه کنید. (منطق کسب درآمد از این وبسایت کسب درآمد همزمان با بازی است) و بعد روزانه از محصولاتی که این اقلام خریداری شده به شما می دهند استفاده کنید و آن ها را به خود سایت بفروشید. این وبسایت متوسط از 25 تا 50 درصد سود ماهیانه به شما اختصاص می دهد.

همچنین در این وبسایت می توانید از طریق مشاهده آگهی ها هم کسب درآمد داشته باشید. و مجددا همان مبلغ را جهت خرید این اقلام هزینه کنید.

برای عضویت در این وبسایت ابتدار روی تصویر زیر کلیک کنید.

در مرحله دوم بعد از کلیک بر روی گزینه ثبت نام (Sign Up) نسبت به تکمبل اطلاعات خود اقدام کنید.
بعد از تکمیل فرآیند ثبت نام می توانید وارد سایت شوید و به کسب درآمد مشغول شوید.
بعد از ورود به محیط کاربری بعد از کلیک بر روی گزینه (
View Ads) در صفحه ای که باز می شود می توانید نسبت به مشاهده آگهی ها که در دو قالب 10 ثانیه و 30 ثانیه می باشد اقدام کنید و امتیازی که به ازای هر ثانیه به شما تعلق میگیرد را در سایت سرمایه گذاری کنید و بعد از آن نسبت به دریافت موجودی خود در کیف پول بیت کوین خود اقدام کنید.

این سایت هم مثل بیت کومین است